BAKAN KASAPOLUNDAN VALİLİKLERE ‘6222’ GENELGESİBakan Kasapoğlu, gönderdiği genelgede; yasa gereği spor alanlarına sokulması yasak olan kesici, ezici, bereleyici veya delici aletler ile patlayıcı, parlayıcı, yanıcı veya yakıcı maddelerin yanı sıra ayrıştırıcı, rencide edici, tehdit veya hakaret edici ve siyasi içerikli pankart, afiş ve diğer malzemelerin de spor alanlarına alınmaması konusunda gerekli tüm önlemlerin alınmasını istedi.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’da yer alan hükümlerin uygulanması için 81 ilin valiliğine bir genelge gönderdi. Genelgede, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’da yer alan hükümleri hatırlatan Bakan Kasapoğlu, müsabaka öncesinde, esnasında ve yapar yapmaznda ortaya çıkabilecek şiddet olaylarının ve düzensizliğin önlenmesini, bireylerin daha güvenli bir ortamda spor müsabakalarına katılabilmelerini sağlamak, toplumda huzursuzluğa ve ayrışmaya engel olmak amacıyla, yasada yer alan önlemlerin alınması gerektiğini vurguladı.Flaş karar! O ülkede tüm spor faaliyetleri durduruldu…

Sultanbet553.com

supertotobet giriş adresi yeniden değişti.

BAKAN KASAPOLUNDAN VALİLİKLERE ‘6222’ GENELGESİ

About yeni girişi
betonbet giriş adresini anlık hemen takip edebileceğiniz müthiş bir site. betonbet bonusları ve daha birçok bilgiye anında ulaşabileceksiniz.

1 Comment on BAKAN KASAPOLUNDAN VALİLİKLERE ‘6222’ GENELGESİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*