3. LİG’DE BÇAKL SALDR DEHETİ! PAYASSPORLU FUTBOLCULAR YARALANDTFF 3. Lig 2. Grup maçında Payasspor deplasmanda Tepecikspor ile karşılaştı. Tepeciksporlu olduğu düşünülen bir grup taraftar maçın başından sonuna kadar saldırgan tavırları ile dikkat çekti. 20. dakikada Payasspor taraftarına saldıran bu grup, maçın ardından soyunma odasını basarak Payassporlu futbolculara bıçakla saldırdı. Pek çok yerinden yaralanan futbolcuların bazılarının bağlarının koptuğu aktarıldı.

Payasspor Kulüp Başkanı Mehmet Arslan, gerekli hukuki sürecin başladığını aktararak şu ifadeleri kullandı:

“FUTBOLCULARIMIZIN BAĞLARI KOPTU!”Saha içinde futbolcuların bir kavgası olmadı. Bizim Tepecikspor yönetimi ile de bir kavgamız olmadı. Olayın ardından zaten Tepecikspor Kulübü de bizi arayarak, üzüntülerini iletti ve olayı takip edeceklerini söylediler. Bu Tepecikspor taraftarı oldukları iddia edilen grup maçın 20. dakikasında bizim taraftarlarımıza saldırdı. Tribünde gerginlik çıkardılar. Maçın ardında da soyunma odasını bastılar. Futbolcularımızı bıçakla yaraladılar. Futbolcularımızın bazılarının bağları koptu. Olay hemen sonrası federasyon da bizimle temasa geçip konuyu yakından takip edeceklerini aktardılar. Konuya ilişkin hukuki süreç de başlatıldı. Biz şimdi önümüzdeki hafta oynayacağımız maça nasıl çıkacağız onu düşünüyoruz.

Betpas324.com

betpas324 yeni giriş adresini kullanabilirsiniz.

3. LİG’DE BÇAKL SALDR DEHETİ! PAYASSPORLU FUTBOLCULAR YARALAND

About yeni girişi
betonbet giriş adresini anlık hemen takip edebileceğiniz müthiş bir site. betonbet bonusları ve daha birçok bilgiye anında ulaşabileceksiniz.

6 Comments on 3. LİG’DE BÇAKL SALDR DEHETİ! PAYASSPORLU FUTBOLCULAR YARALAND

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*